Apkalpošana

seedit-seo-konsultacija

SEO konsultācija

Meklētājprogrammas jeb meklēšanas optimizācija tiek veikta, lai panāktu mājas lapas labāku redzamību meklējot to caur dažādiem meklēšanas rīkiem, kā, piemēram, Google, Yahoo, Bing un citi. Lai to panāktu, tiek veikta mājas lapas koda uzlabošana un satura rediģēšana. Rezultātā mājas lapai ievērojami palielinās apmeklējumu skaits.

Reklāmas kampaņas vadība

Palīdzēsim Jums izveidot un kontrolēt Google Adwords, Facebook un Twitter reklāmas kampaņu, ar kuras palīdzību īsā laika posmā, bez liekiem tēriņiem iespējams nonākt mērķauditorijas redzeslokā. Kampaņas izveide neaizņem daudz laika un tā ir ekonomiski izdevīga.

Sociālo mediju risinājumi

Piedāvājam profesionālu biznesa komunikāciju sociālajos tīklos (Twitter, Facebook, draugiem.lv, u.c.). Sociālā mārketinga attīstības tendences un izmantošanas iespējas attīstās dienu no dienas. Mūsdienās īpaši svarīgi uzturēt saikni ar klientiem tieši caur šo komunikācijas kanālu.

Projektu uzturēšana un administrēšana

Nodrošinām projekta uzturēšanu tehniskā kārtībā un tā administrēšanu. Pieejamības nodrošināšāna (hostings), kļūdu neitralizēšana, spraudņu atjaunināšana un aizsardzība pret potenciālajiem apdraudējumiem.