Dizaina izstrāde

seedit-logo-izstrade

Logotipu un baneru izstrāde

Logo tiek izmantots atpazīstamības veicināšanai un priekšstata radīšanai par uzņēmumu. Tam ir jāspēj uzrunāt klientu un jābūt atmiņā paliekošam. Tā izstrāde ir radošs process, kura laikā tiek ņemtas vērā pasūtītāja vēlmes un izpildītāja zināšanas un prasmes. Izstrādājam unikālus, radošus un mūsdienīgus logotipus, kā arī reklāmas banerus.

Drukas darbi

Mēs piedāvājam pilnu drukas darbu servisu. Piedāvājam drukas darbus dažādās tehnoloģijās, piedāvājot piemērotāko un izdevīgāko mūsu klientiem. Apdrukājam papīru, plastikātu, audumu, kartonu, magnētiskās plēves, līmplēves, dažāda veida banneru materiālus, apģērbu, dažādus prezentmateriālus, kā arī daudz ko citu. Nodrošinam arī pēcapstrādi – iesiešanu, skavošanu, bigošanu, locīšanu, lakošanu, laminēšanu, izciršanu u.c.

Noformējums

Skaisti noformēts skatlogs, ēkas fasāde,pasākuma telpa vai izstāžu stends, mēs saviem klientiem piedāvājām dažādas idejas noformējumam un tehnisko risinājumu. Esam atvērti jaunām idejām un katru dienu meklējam ko jaunu.

Vides reklāma

Vides reklāma ir efektīvākais ārējās reklāmas veids un ir lielisks veids kā veicināt atpazīstamību Jūsu uzņēmumam, no tās ir atkarīgs cik informatīvi un pozitīvi tiks vērtēta Jūsu firmas darbība, sniegtie pakalpojumi un atrašanās vieta. Vides reklāma ir kļuvusi par tradicionālu mediju Latvijas reklāmas tirgū. Lai vides reklāma būtu veiksmīga, svarīgi ir divi principi – reklāmas vieta un dizains, mēs palīdzēsim jums atrast labāko piedāvājumu!